Rahustab
nibusid

Multi-Mam Protect
Palsam nibude hoolduseks 

30 ml

  • 100% veganlik.
  • 100% looduslik.
  • Ei sisalda parfüüme ega säilitusaineid.
  • Taastab naha barjäärifunktsiooni.
  • Rahustab ja kaitseb kuivi ning lõhenenud nibusid.


Multi-Mam Protect on peamiselt taimsetel õlidel ja rasvadel põhinev veganlik nibupalsam, mis kaitseb nibusid kuivamise ja pragunemise eest imetamise ajal. Palsam on kreemja ja õrna tekstuuriga, mis teeb selle pealekandmise kergeks isegi tundliku naha korral. Otse loomulikult ei sisalda meie nibupalsam parfüüme ega säilitusaineid. Seda palsamit ei ole vaja enne rinnaga toitmist eemaldada ja see on dermatoloogiliselt testitud.

KKK

Kas ma pean Multi-Mam Protect palsami enne rinnaga toitmist eemaldama?

Ei see on allaneelamisel kahjutu ja sellel on neutraalne maitse ning lõhn. Eriti soovitatav on kasutada palsamit kohe pärast imetamist. Kui kasutate palsamit vahetult enne rinnaga toitmist, võib see imikule rinna haaramise raskemaks muuta.

Kui sageli ma pean Multi-Mam Protect palsamit kasutama?

Võite kasutada nii sageli, kui soovite. Eriti soovitatav on kasutada palsamit kohe pärast imetamist

Mind vaevavad jätkuvalt rinnanibude lõhed, mis on väga valulikud. Mida ma saan teha?

Kasuta kreemi, mis pehmendab ja taastab nahakudet ning mida pole vaja enne imetamist eemaldada. Multi-Mam Protect on veganlik palsam, mis kaitseb nibusid kuivamise ja pragunemise eest. See palsam taastab naha barjäärifunktsiooni, aitab hoida nahka pehme ja elastsena ning seda ei ole vaja enne imetamist eemaldada. Otse loomulikult ei sisalda Multi-Mam Protect parfüüme ega säilitusaineid. Valulike nibude korral proovige ka kompresse Multi-Mam Compresses.

Mis põhjustab nibuprobleeme?

Enamik nibuprobleeme tuleneb kehvast rinna haaramisest; on oluline, et kõige tundlikum osa nibu kudedest tõmmatakse sügavalt beebi suhu. Naha looduslikku kaitset vähendavate toodete, näiteks seepide ja šampoonide kasutamine võib põhjustada ka nibude lõhenemist. Lisaks võivad ka seeninfektsioonid, ekseem või kalduvus kuivale nahale põhjustada nibuprobleeme.

Midagi igapäevaseks hoolduseks?

Kui armsakese hambad lõikuvad, kasuta igemete geeli.

Multi-Mam BabyDent rahustab hammaste lõikumisega seotud ebamugavusi ja vähendab ärritust. Suhkruvaba.

Valulikud nibud imetamisel?

Multi-Mam Compresses omab rahustavad toimet ja toetab loomulikku paranemisprotsessi.