Rahustab
nibusid

Multi-Mam Balm
Nibude hooldus

30 ml

  • Rahustab ja kaitseb nibusid
  • Hoiab naha pehme, elastse ja tervena
  • Aitab täiendada naha loomulikku rasvkihti
  • Taimne, neutraalse lõhnaga


Multi-Mam Balm sobib imetavatele emadele ideaalselt, et kaitsta nibusid kuivamise ja pragunemise eest. Palsam asendab ja täiendab naha loomulikku rasu, hoides nibusid heas seisukorras. Multi-Mam Balm põhineb valitud taimset päritolu õlidel. Koostis on looduslik, neutraalse maitse ja lõhnaga ning enne imetamist ei pea seda eemaldama. See mittekleepuv koostis imendub kergesti ja seda on lihtne kasutada.

KKK

Kas pean enne imetamist eemaldama Multi-Mam palsami?

Ei, palsamit pole vaja ära pühkida ega muul viisil eemaldada. Palsam koosneb looduslike õlide kombinatsioonist, seetõttu on see beebile kahjutu ka allaneelamisel ning on neutraalse maitse ja lõhnaga. Eriti soovitatav on palsam peale kanda kohe pärast imetamist – kui seda kasutatakse vahetult enne toitmist, võib see lapse head rinna haaramise saavutamist raskendada.

Kui tihti pean kasutama Multi-Mam Balm palsamit?

Nii tihti kui soovid. Eriti soovitatav on palsamit kasutada peale imetamist.

Mind vaevavad jätkuvalt rinnanibude lõhed, mis on väga valulikud. Mida ma saan teha?

Kasuta kreemi, mis pehmendab ja taastab nahakudet ning mida pole vaja enne imetamist eemaldada. Multi-Mam Balm tugevdab ja hooldab nahakudet. Looduslikest koostisosadest lähtuvalt on see allaneelamisel maitseta ja kahjutu, seega võib see optimaalse kaitse anda imetamise ajal ja kogu päeva vältel. Valusate nibude jaoks võid proovida ka Multi-Mam Compresses toodet.

Mis on nibude probleemide põhjused?

Enamik nibuprobleeme tuleneb kehvast rinna haaramisest; on oluline, et suurem osa nibu areaalist tõmmatakse sügavalt beebi suhu. Naha looduslikku kaitset vähendavate toodete, näiteks seepide ja šampoonide kasutamine võib põhjustada ka nibude lõhenemist. Lisaks võivad seeninfektsioonid, ekseem või kalduvus kuivale nahale põhjustada nibuprobleeme.

Midagi igapäevaseks hoolduseks?

Kui armsakese hambad lõikuvad, kasuta igemete geeli.

Multi-Mam BabyDent rahustab hammaste lõikumisega seotud ebamugavusi ja vähendab ärritust. Suhkruvaba.

Valulikud nibud imetamisel?

Multi-Mam Compresses omab rahustavad toimet ja toetab loomulikku paranemisprotsessi.